www.cvonline.hu

Hegesztő/Kézi hegesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1097037

LÉPJEN BE NOVEMBERBEN ÉS 8.000 FT BELÉPÉSI BÓNUSSZAL TÁMOGATJUK MUNKAKEZDÉSÉT! Autóalkatrészeket, autóüléseket gyártó móri partnercégünk számára keresünk hosszú távra munkavállalókat. Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Hegesztőrobot kezelése
  • Hegesztés minőségének felülvizsgálata
  • Hibás hegesztési varratok javítása
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés

Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Erzsébet utalvány
  • Cafeteria
  • Munkavégzés helye: Mór

  • Jelentkezni személyesen a Prohumán 2004 Kft. Mór Vasút u. 12.szám alatt vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre,illetve telefonon a 22/562-007 számon.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér