www.cvonline.hu

Hegesztő/gépkezelő

  • A hirdetés 622 napja lejárt

 Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

autóipari beszállító partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Feladatok:

  • Gyártási folyamat betartása
  • Alkatrészek előkészítése
  • Alkatrészek minőségének ellenőrzése az ellenőrzési utasítások alapján
  • Hegesztés roboton
  • Tömítettség ellenőrzés
  • Utómunka (AWI/MAG hegesztés, vizuális varrat ellenőrzés)
  • Manipulátor kezelése
  • Szerelő tevékenység végrehajtása a vonatkozó műveleti és ellenőrzési utasítás alapján
  • Késztermékek tárolóra helyezése
  • Gépek, berendezések és eszközök állapotának ellenőrzése, megőrzése, munkaterület tisztán tartása
  • A felettese által kijelölt, az üzem működtetésével kapcsolatos egyéb feladatok

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Érvényes hegesztői minősítés AWI és MAG eljárásokra
  • Érvényes tűzvédelmi vizsga
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő