www.cvonline.hu
Hegesztő/gépbeállító
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.12.09.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1244444

Esztergom környéki autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Lemezanyagok hegesztése, fúrása, szegecselése
  • A legyártott termék minőségi ellenőrzése és dokumentálása
  • Hegesztő-, és forrasztógépek beállítása, szerszámok cseréje és beállítása
  • Gyártási idő betartása

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • 1-3 év MAG vagy TIG hegesztőként szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása

Előny:

  • Minősített hegesztői végzettség
  • Alu TIG, Réz TIG hegesztői végzettség
  • Híddaru, futódaru kezelő tanúsítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz, jelenléti jutalom
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria csomag
  • 2-3 műszakos munkarend, esetenként hétvégi túlóra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.