www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 663 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

  • Mezőgazdasági alkatrészek hegesztése
  • A hegesztett egységek készítése az előírásoknak megfelelő minőségben, időben és darabszámban

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános
  • Hegesztői szakvégzettség
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el  önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő