www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, fémipari gyártó partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

HEGESZTŐ

Győrben.

Feladatok:

  • Szerszámüzemi feladatok ellátása.

  • Munkadarabokról a homok, a féder, valamint a belső magok eltávolítása.

  • Az öntvények forgatása kézi vagy gépi erővel.

  • A felöntések, beömlők eltávolítása kézi kalapáccsal, körfűrésszel és különböző gépi eszközökkel.

  • Féderek, fáncok eltávolítása légköszörűvel, kézi vágóval.

  • Öntvényhibák hegesztése AWI hegesztő berendezéssel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség. ( hegesztő )

  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat hegesztés területén.

  • Az alkalmazott hegesztési eljárások és berendezések ismerete.

  • Többműszakos folyamatos munkarend vállalása.

  • Precíz, önálló munkavégzés.

    Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Győr.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő