www.cvonline.hu

Hegesztő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.02.
Hirdetés azonosító: 924634
lejárt

Kecskeméti alkatrészgyártó partnercégünkhöz keresünk Hegesztő munkavállalókat.

Feladatok:

  • hegesztőrobot és hegesztő célgépek működtetése
  • kézi hegesztési feladatok elvégzése
  • selejtes termékek kezelése: kiszűrés, elkülönítés
  • gépek napi szintű karbantartása

Elvárások:

  • gépipari vagy műszaki szakirányú végzettség
  • minősített hegesztő(MIG/MAG hegesztés, FM2 5-8 mm anyagra) képesítés megléte
  • hegesztés területén meglévő tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció pontos megnevezésével: Hegesztő

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu