www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 811 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

  • hegesztés kézzel és robot segítségével
  • műszaki rajz alapján hegesztési műveletek önálló elvégzése
  • az elvégzett munka ellenőrzése, minőség garantálása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • hegesztő végzettség és minősítés
  • legalább 1 év gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság és rugalmasság, motiváció

Amit nyújtani tudunk:

  • modern munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük a pozíció pontos megjelölésével csatolva küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő