www.cvonline.hu

Hegesztő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 837575
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok előkészítése hegesztésre rajz vagy hegesztési protokoll szerint
  • Az anyaghoz megfelelő hegesztési módszer alapján gép beállítás
  • Hegesztési paraméterek beállítása
  • AWI hegesztő készülék használata
  • Hegesztés során bekövetkezett deformációk kijavítása
  • Utómunkálatok a munkadarabokon

Elvárások:

  • AWI hegesztési tapasztalat / Szakirányú végzettség
  • Több mint két éves hegesztési gyakorlat
  • Hegesztési kódok, szabványok ismerete
  • Több műszak vállalása
  • Plazmavágó, íves horonygyalu használatának ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.