www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 1114 napja lejárt
A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Feladatok:
  • Hegesztési feladatok ellátása CO2, AWI, AFI eljárások szerint,
  • Kézi anyagmozgatás: alapanyagok és félkész termékek előkészítése, mozgatása a termelési területen.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (CO2, AWI, AFI hegesztői szakmunkás bizonyítvány vagy szaktanfolyam),
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga,
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és hegesztési gyakorlat,
  • Ponthegesztői és csaphegesztői tapasztalat előny,
  • Terhelhetőség,
  • Önállóság,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Szakirányú végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.