www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 749 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Daimler,Volkswagen, Audi, Peugeot, Citroen és Suzuki.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

 Hegesztő

Feladatok:

  • Kézi fogyóelektródás, védőgázas ívhegesztő üzemeltetése
  • Előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése
  • Alkatrészek hegesztése, robothegesztés szükség szerinti visszajavítása
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Szakirányú hegesztő végzettség, tűzvédelmi vizsga megléte
  • Minimum fél - 1 éves hegesztői gyakorlat
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves bónusz, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár)
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  •  Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő