www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 1213 napja lejárt

Miskolci gyártó cég gyakorlattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Hegesztő

Elvárások:

  • CO2, AWI, minimum 1 éves hegesztési tapasztalat (próbahegesztés a helyszínen, minősítés nem előfeltétel)
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • gondos munkavégzés
  • rugalmasság, szorgalom, megbízhatóság
  • csapatszellem
  • gyártási, minőségi és biztonsági utasítások, előírások betartása

Egyéb feltétel:

  • olyan fizikai állapot, ami az álló munkavégzést és a termékek mozgatását lehetővé teszi
  • üzemorvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereset
  • kulturált munkakörnyezet
  • biztonsági és jogi feltételek megléte
  • fizetett túlóra és fizetett szabadság
  • stabil hátterű, hosszú távú munkahely
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém