www.cvonline.hu

Hegesztő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 815375

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Hegesztő

Feladatok:
  • első munkadarab önálló legyártása, rajz és műveletterv alapján,
  • gépek ellenőrzése, esetleges karbantartása,
  • DNC terminál használata lejelentések esetén.
Elvárások:
  • hegesztő, lakatos szakképesítés,
  • minimum 3 éves hegesztői tapasztalat,
  • rajzolvasási készség,
  • hegesztési folyamatok, technológiák és szerszámok ismerete,
  • pontos, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér+műszakpótlék+teljesítmény bónusz+cafeteria
  • Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarend, 23. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: KHS-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió