www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 1293 napja lejárt
Európa hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, Magyarországi régójában, Szolnoki telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Hegesztő

Feladatok:
  • Alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó hegesztő- és lakatosmunkák elvégzése
  • Folyamatok ellenőrzése
  • Munkavégzéshez használt gépek karbantartása, tisztítása
Elvárások:
  • Hegesztéssel kapcsolatos iskolai végzettség
  • 31-es (Fogyóelektródás semleges védőgázas ívhegesztés (AFI)), ÉS
  • 141-es (Volfrámelektródás védőgázas ívhegesztés (AWI)) hegesztő eljárással
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Műszaki rajz olvasási és értelmezési készség
  • Hegesztésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • 8 vagy 12 órás folyamatos, munkarend vállalása
  • szakmai igényesség
Amit kínálunk:
  • azonnali munkakezdés
  • jó munkakörülmények
  • határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • biztos bejelentett jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Egyéb:
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül