www.cvonline.hu

HEGESZTŐ

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 783302

HEGESZTŐ

Termelés

Feladatok:

- Hegesztő robot és hegesztő célgép működtetése, kezelése, átállások végrehajtása
- Kézi hegesztések végrehajtása
- A hegesztő berendezés karbantartása és tisztántartása
- Baleset veszélyes helyzetek jelentése.
- A funkcionális működést veszélyeztető hibák jelentése
- Egyéb, járulékos, és/vagy képességeinek és képesítésének megfelelő feladatok teljesítése a műszakvezető utasításai alapján.
- Gyártási dokumentációk megfelelő kezelése, tárolása, helyes és értelemszerű, valóságnak megfelelő adatokkal való kitöltésük (pl. mérési lapok, gyártmánykövető, technológiai adatgyűjtő, rajzok, belső megrendelők, beállítási lapok, raktárjegyek, stb.)
- A műszak szakszerű és pontos, gyors átadása és átvétele
- A selejtes vagy eltérő termékek kezelése: kiszűrése, elkülönítése, megjelölése
- A gyártott termék kezelése: megjelölése, tárolása (sorba rakás, stb.)
- A munkakörnyezet rendezettségének fenntartása és tisztántartása
- Első darab mindenkori leellenőriztetése a MEO-val vagy gépbeállítóval
- A gépek napi szintű karbantartási tisztítási és üzemeltetési feladatainak ellátása
- Minden egyéb, a felettese által kiadott, munkakörével összefüggésbe hozható, személyiségi jogait nem sértő, ill. a munkáltató tevékenységi körébe illeszkedő feladatok elvégzése.

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Gépipari vagy műszaki szakirányú végzettség
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- Védőgázas ívhegesztésben szerzett munkatapasztalat
- Hegesztői minősítés nem szükséges

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Két műszakos munkarend, 40 óra/hét
- Határozatlan idejű munkaszerződés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest