www.cvonline.hu

Hegesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.01.
Hirdetés azonosító: 663916

Hegesztő

Multinacionális partnerünk részére keresünk szakembert Hegesztő munkakörbe.

Feladatok:

- Hegesztési munkák tervezése, előkészítése, szakmai felügyelete
- Hegesztési és kapcsolódó technológiák kidolgozása, fejlesztése, ellenőrzése
- Hegesztők munkájának ellenőrzése és értékelése
- Integrált rendszer auditok és üzem alkalmassági auditok lebonyolításához dokumentációs előkészítés, aktív részvétel az auditokban
- Projekt előkészítési feladatok és projektek vezetése
- Költségkalkuláció, ütemterv, dokumentációk elkészítése és követése

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, hegesztőmérnök, hegesztőtechnológus)
- Hegesztett fémszerkezet gyártási területen szerzett technológusi tapasztalat
- Angol középszintű nyelvismeret
- Projektirányításban szerzett tapasztalat
- Tervezőprogramok ismerete
- Minőségbiztosítási rendszerek ismerete
- Rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség
- Önálló munkavégzési képesség
- Felelősségvállalási készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív munkakörnyezet
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a