www.cvonline.hu

Hegesztő

  • A hirdetés 7 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Hegesztő

Feladatok:

  • 111-es bevont elektródás ívhegesztés
  • 135-ös fogyóelektródás ívhegesztés
  • 3-15 mm vastagságú lemezek hegesztése
  • Nyomástartó berendezések hegesztése

Elvárások:

  • Hegesztő - Lakatos végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hegesztési rajz ismeret

Előny:

  • Hegesztői tapasztalat, vagy minősítés 3-15 vastagságú lemeztartományban

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: Link megjelenítése, Kérdés esetén hívd HR csapatunkat: 06 94/ 593-973

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár (Vasvár, Petőfi Sándor u. 81, 9800 Magyarország)
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű