www.cvonline.hu

Hegesztő

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1191391

Ügyfelünk egy közel ötven éve indult amerikai családi vállalkozásból fejlődött a világ vezető acélsiló gyártó vállalatává. Modern és folyamatosan bővülő biatorbágyi mezőgazdasági gépgyárába keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Különböző anyagok és lemezek minőségi hegesztési munkáinak végzése.
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése.
  • Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása.
  • A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kijavítása.
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése, szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás.
  • Alap karbantartási feladatok ellátása.

Elvárások:
  • Fogyóelektródás ívhegesztési gyakorlat (CO2)
  • Tapasztalat műszaki rajzolvasásban
  • Munkaidőkeretben, két műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú és folyamatos munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, modern géppark

Előnyök:
  • Hegesztői minősítés előny
  • Darukezelői jogosítvány előny

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest