www.cvonline.hu

Hegesztő Orosháza

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Szeretne a szakmájában elhelyezkdeni? Van hegesztő végzettsége és tapasztalata? Hosszú távon gondolkodik? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keresünk a munkavállalókat:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

  • Mezőgazdasági alkatrészek hegesztése
  • A hegesztett egységek készítése az előírásoknak megfelelő minőségben, időben és darabszámban

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8. általános
  • Hegesztői szakvégzettség

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Műszakbusz vagy útiköltség támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 216 00 43-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014