www.cvonline.hu

HEGESZTŐ

  • Frissítve 23 napja

HEGESZTŐI MUNKALEHETŐSÉG

Németországba, heilbronni es weinsbergi autóipari céghez WIG / alumínium hegesztőket keresünk.

Munkaköri leírás:

  • 2 műszak
  • autóipari alkatrészek hegesztése
  • alkatrészek és részegységek összekötése
  • januári munkakezdés

Amit kínálunk:

  • 14 € órabér plusz pótlékok, folyamatos béremelkedés
  • 5 € bejárási hozzájárulás
  • megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződéssel, betegbiztosítással
  • szállásban tudunk segíteni
  • NINCS közvetítési díj

Elvárás:

  • hegesztőként szerzett munkatapasztalat
  • hegesztői végzettség,
  • társalgás szintű német nyelvtudás (A2 - B1)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
Török Agnes
0049/7131-12173-69

Munkavégzés helye Németország
Kategória Gyártás / Termelés, Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld