www.cvonline.hu
Hegesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1096976

Mezőgazdasági gépek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Feladatok:

  • Hegesztési feladatok elvégzése a termék műszaki tervdokumentációi alapján
  • A hegesztéshez készülék (sablon) készítése
  • Az alapanyag előkészítése (méretre vágás, fúrás)
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Hegesztésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte előny
  • Precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • 2 műszakos munkarend
  • Versenyképes alapbér, műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatások (bónusz, Cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.