Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Hegesztő


  • A hirdetés 317 napja lejárt

Hegesztő


CO Hegesztőt keresünk hosszú távra, magyarországi és németországi munkavégzésre!

Feladatok:

  • CO hegesztési munkák elvégzése
  • helyszíni felmérések
  • anyagkigyűjtés, - rendelés, anyagválasztás

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezéshez kérem, küldjön fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest


Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy


Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy