www.cvonline.hu

Hegesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1056374

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • hegesztési feladatok elvégzése a gyártási megrendelésben szereplő előírások alapján
  • munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • autonóm karbantartási feladatok elvégzése
  • munkahelyi 5S fenntartása

Elvárások:
  • műszaki szakirányú végzettség: érvényes hegesztői oklevél
  • jártasság: 135- ös és 111-es eljárásban
  • műszaki rajzolvasási készség

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok
  • egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés
  • fejlődési lehetőségek

Előnyök:
  • SAP ismeret

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió