www.cvonline.hu

Hegesztő

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1045492

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk biatorbágyi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére,
Feladatok:

  • Különböző anyagok és lemezek minőségi hegesztési munkáinak végzése
  • Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása
  • A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kijavítása
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése, szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások:
  • Fogyóelektródás ívhegesztési gyakorlat (CO2)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 5S módszer ismerete/betartása
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:20; 14:00-22:20)

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria + egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest