www.cvonline.hu

Hegesztő

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1028727

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • hegesztési feladatok ellátása
  • műszaki rajz olvasás
  • termékek ellenőrzése
  • gyártási folyamatban való aktív részvétel

Elvárások:
  • szakmunkás képesítés
  • gyakorlat
  • jó fizikum, állóképesség
  • megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • önálló munkavégzési lehetőség

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád