www.cvonline.hu
Hegesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.07.
Hirdetés azonosító: 1017438
lejárt

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező hegesztőket, több műszakos munkarendbe.

Hegesztő

Feladatok:

Hegesztői munkák elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Céges buszjárat. (Mezőtúr, Tiszapüspöki, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Kenderes, Kisújszállás, Szajol, Szolnok, Túrkeve, Tiszatenyő, Kengyel, Martfű, Tiszaföldvár, Cibakháza, Kétpó)
  • Pótlékok, prémium, túlórapénz.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.