www.cvonline.hu

Hegesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1014689

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Gyártási megrendelésben megadott darabszám legyártása
  • Termékek összeállítása, hegesztése
  • Előírt technológia betartása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Hegesztő szakképesítés
  • 135-ös szakképesítés (fogyóelektródás aktív védőgázos ívhegesztés (CO2))
  • 111-es szakképesítés (fogyóelektródás ívhegesztés bevont elektródával)
  • Minimum 1 éves hegesztői tapasztalat,
  • Rajzolvasási készség, pontos, precíz munkavégzés
  • Hegesztési folyamatok, technológiák és szerszámok ismerete

Juttatások:
  • Fix alapbér + teljesítménybér + egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: • több műszakos munkarend

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió