www.cvonline.hu

Hegesztő (WIG, CO)

Régió: Vas

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 804431

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, fémárugyártó ügyfelünk számára hegesztőket keresünk, azonnali kezdéssel a Veszprém megyei Csótra.

Feladatok:

A cég korszerű és igényes fémmegmunkálási technológiával rendelkezik, festett fémlemezalkatrészeket, autóipari fémtömmegcikkeket, könnyű acélszerkezeti elemeket, polcrendszereket, valamint fém üzletberendezési elemeket gyárt.

Elvárások:

- több éves tapasztalat 141 WIG és 135 CO eljárásokban
(DIN EN 287-1:2011-11 standard)
- 3 műszakos munkarend vállalása
- heti 6 napos munkahét (hétfőtől szombatig)vállalása

Amit kínálunk:

- azonnali kezdés
- versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Vas