www.cvonline.hu

Hegesztő üzemi technológus

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary ZRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Veszteségforrások keresése, megszűntetése
  • Hatékonyság növelő fejlesztések (szerszámozás, dolgozói tréningek, területkihasználás fejlesztés, stb.)
  • Mérnöki dokumentációs csomagok összeállítása a termelési folyamatokra vonatkozóan (folyamatok és munkautasítások a termelési folyamatok ellenőrzésére)
  • Folyamatos technológiai jobbítás, a gazdaságosabb gyártás és a minőség javításának érdekében
  • Selejtekre intézkedési tervek kidolgozása, annak végrehajtásában aktív részvétel
  • Esetenként gyártóeszközök tervezésében való aktív részvétel (hegesztőkészülékek, segédeszközök)
  • Részvétel a műszaki fejlesztési projektekben
  • Új termék gyártósorra való installálásában való aktív részvétel a hatékonyság fejlesztésére, fejlesztési lehetőségek felismerése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök, hegesztő szakmérnöki specifikációval vagy gépészmérnök és hegesztői végzettség
  • Hegesztési technológiában való jártasság.
  • Üzemi technológiák terén szerzett gyakorlat előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő