www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 789611
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 110 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HEGESZTŐ TECHNOLÓGUS

Feladatok:

 Hegesztés folyamatainak technologizálása

 Új termékek bevezetésének támogatása

 Technológiai folyamatok optimalizálása, részvétel a probléma-megoldási folyamatokban

 Gyártási dokumentációk készítése, a meglevő gyártási dokumentációk felülvizsgálata

Elvárások:

 Gépészmérnök végzettség

 Német nyelv ismerete szóban és írásban

 pFMEA és LEAN módszertanok ismerete

 Számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point)

 Jó elemző és problémamegoldó képesség

Előny:

 Hegesztés területen, ipari környezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

 Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szombathely