www.cvonline.hu

Hegesztő (Szolnok)

  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Vasútijármű javítás Szolnok
Terület
Gépészet
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • hegesztéssel összefüggő feladatok végzése
  • a munkadarabok beállítása, mérése, ellenőrzése az előírások és rajzok alapján

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú középfokú képesítés (hegesztő, lakatos)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • hegesztési technológiák ismerete és megfelelő alkalmazása
  • hegesztett (vasúti jármű) szerkezetekre vonatkozó minőségirányítási előírások ismerete
  • hegesztett (vasúti jármű) szerkezetek gyártásában szerzett gyakorlat
  • aktív védőgázos fogyóelektródás ívhegesztésre (135, MAG) vonatkozó minősítés
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány

2017.05.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Batáné Tánczos Irén 56/421-533/131

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő