www.cvonline.hu

Hegesztő robotprogramozó

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Az igm egyedüli nagy múltú osztrák robotgyártó cég, mely ívhegesztésre specializálódott.  Minden elképzelhető alkalmazáshoz többszörösen bevált , érett technológiával állunk rendelkezésre. Hegesztő robot rendszereink sok neves cégnél biztosítják a minőségi és gazdaságos termelést.  Intelligens rendszereket fejlesztünk  tehergépjármű és gépjármű iparnak, munkagépek, vasúti kocsik , tartályok gyártásához, hajóé pitéshez.  Elsőrangú minőségű termékeinket  ausztriai központunkban tapasztalt mérnökcsapatunk tervezi , a gyártás modern győri üzemünkben történik és robotjainkat a világ összes tájára szállítjuk.

Sikeres csapatunk erősítése érdekében az igm Robotrendszerek Kft.

pozícióra keres munkatársat:

 Munkakör betöltéséhez szükséges alapfeltételek:

  • Hegesztési gyakorlat
  • Hegesztő áramforrások ismerete
  • Német, vagy angol nyelv középfokú kommunikációképes ismerete
  • Hajlandóság továbbképzésre, tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokoldalú, kiemelt juttatások
  • Munkabér és járulékainak pontos fizetése
  • Professzionális, jó hangulatú környezet
  • Megbízható munkahely,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség

A jelentkezést és önéletrajzot magyar és német vagy angol nyelven a következő email címre kérjük megküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német