www.cvonline.hu

Hegesztő Ref.521

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.30.
Hirdetés azonosító: 649779
lejárt

Nagy tapasztalattal rendelkező hegesztő, lakatos munkatársakat keresünk kaposvári Partnercégünkhöz

Ref. 521

Megbízónk korszerű technológiájának köszönhetően, kiemelt szerepet tölt be az acélszerkezetek gyártásának területén.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások, tapasztalatok és végzettségek:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Precíz, kitartó munkavégzés
  • Hegesztő munkakörbe: vastag anyagmegmunkálásban (10-15mm) szerzett tapasztalat
  • Lakatos munkakör esetén szakrajzolvasási ismeretek
  • Gyakorlati tapasztalattal nem rendelkező, de ügyes pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Szálláslehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon honlapunkon, mint álláskereső (www.dologido.hu) vagy küldje el szakmai Önéletrajzát az munkahely@dologido.hu e-mail címre. Kérjük, az e-mail tárgy mezőjében tűntesse fel a pozíció nevét, melyre jelentkezik, illetve a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu