www.cvonline.hu

Hegesztő-Raktáros

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.

Megbízónk hegesztő-raktárosokat keres debreceni telephelyükre. A cég tevékenységi köre a fémalakítás, fémfelület kezelés, fémmegmunkálás ipari fémtömegcikk gyártás.

Pozíció leírása / Job description

Hegesztési feladatok ellátása :
- Kovácsoló szerszámok vágó alkatrészeinek védőgázas ívhegesztése
- A munkadarabok ellenőrzése, mérése sablon segítségével

Termelés folyamatos szerszámellátása:
- Használt szerszámok ellenőrzése, tisztítása, és a regenerálási munkálatokhoz való
előkészítése
- Minden egyes szerszámalkatrész megfelelő azonosítása
- A szerszámok megfelelő munkaterületre való elhelyezése
- Kovácsoló szerszámok csiszolása egyetemes esztergagépen
- Kovácsoló szerszámok hegesztett vágó éleinek a kiesztergálása egyetemes
esztergagépen
- Fűrészgép kezelése: rúdanyagok darabolása
- Szerszámhevítő kezelése : a szerszámok/szerszámköpenyek felhevítése a további
megmunkálás céljából
- Présgép kezelése: a betétalkatrész kipréselése a köpenyből
- Szükség esetén anyagmozgatáshoz emelőgép-kezelés, amennyiben a munkavállaló a
szükséges engedéllyel rendelkezik, ennek hiányában engedéllyel rendelkező kolléga
segítségét kéri

Elvárások / Requirements

- Középfokú iskolai végzettség
- Fémipari szakképzettség
- Gyakorlat és szakismeret: védőgázas ív- és lánghegesztő képesítés
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Fix havi jövedelem
- Teljesítmény alapú bónuszrendszer
- Béren kívüli juttatás
- Távolsági közlekedés térítése
- Melegüzemi pótlék

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -