www.cvonline.hu

Hegesztő (Pest Megye)

  • A hirdetés 1184 napja lejárt
Budapesthez közel elhelyezkedő, agráripari felszerelés gyártásában érdekelt partnerünk részére keresünk hegesztő munkatársat.

Feladatok:

- Szerkezeti anyagok és lemezek minőségi hegesztési munkáinak végzése.

- A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kijavítása.

- Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése.

- Hegesztő berendezések és tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása.

- Gyártási dokumentációk előírásainak betartása.

Elvárás:

- Legalább 3 éves CO2 hegesztési területen szerzett tapasztalat

- Munkaidőkeretben, több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság

- Pontos, precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság

- Nagy terhelhetőség

Előny:

- Targonca- és darukezelői engedély