Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Hegesztő, Pécs Hozzáadva: 2016.10.01.



Multinacionális partnercégünk részére keresünk hegesztő kollégákat Pécsre.
Feladatok:
  • technológiai utasításnak megfelelően hegesztési feladatok ellátása
  • hegesztett alaktrészek egyengetése, varratlemunkálás
  • általános utasítások betartá

Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • 1-2 hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki rajz olvasási készség

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztos, kiemelkedő kereset

Jelentkezés módja:
  • Jelentkezni kizárólag önéletrajz elküldésével lehet.
Egyéb hasonló állások Önnek
Hegesztő

Prohuman

Ügyfelünk egy közel ötven éve indult amerikai c...
Pest


Hegesztő

AMS Personalservice GmbH

Hegesztő Cégünk Németország területére hegesztő...
Németország, Külföld


Hegesztő

Trenkwalder Kft

Szolnoki partnerünk részére keresünk gyakorlatt...
Jász-Nagykun-Szolnok