www.cvonline.hu

Hegesztő - Pápa

  • A hirdetés 29 napja lejárt

Szeretnél egy innovatív és stabil háttérrel rendelkező cég munkatársa lenni? Szeretnél fiatalos, lendületes csapatban dolgozni? Pápai fűtőkészülék gyártó partnerünk részére keresünk

Hegesztő munkatársat

Feladatok:

  • Munkautasítás alapján CO és AVI hegesztés

  • A munkabiztonsági követelmények betartása

  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • CO és AVI hegesztésben szerzett gyakorlat

Előnyök:

  • Hegesztő végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér

  • Próbaidő után mozgóbér

  • Cafetéria

  • Egy műszakos munkarend, 6:00 14:00

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a 06-20/298-7244-es telefonszámon lehet.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014