www.cvonline.hu

Hegesztő operátor (Debrecen)

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • hegesztési feladatok elvégzése
  • fémipari gépek kezelése
  • legyártott termékek csomagolása
  • könnyű termékek kézi mozgatása

Elvárások:

  • hasonló, gyártó területen szerzett tapasztalat
  • min. általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása (6:00 – 14:30 és 14:30 – 23:00)

Előny:

  • ponthegesztésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú középfokú végzettség (hegesztői szakmunkás bizonyítvány vagy tanfolyam)

Amit nyújtunk:

  • tiszta rendezett munkakörnyezet
  • bérenkívüli juttatás
  • próbaidő utáni béremelés
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő