www.cvonline.hu

HEGESZTŐ MUNKATÁRS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1100203

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hegesztési feladatok elvégzése a gyártási megrendelésben szereplő előírások alapján
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki szakirányú végzettség: Érvényes hegesztői oklevél
  • Jártasság: 135- ös és 111-es eljárásból
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Windows, MS Office felhasználói ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐ MUNKATÁRS, Budapest (Dél-Pest)