www.cvonline.hu

Hegesztő (MP-3918)

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

Újonnan felépülő, biatorbágyi székhelyű mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére Hegesztő kollégát keresünk.

Feladatok:

• Készülék- és eszközgyártás minőségi hegesztési munkáinak végzése.
• Gyártási dokumentációk előírásainak betartása.
• A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, kijavítása.
• Kisegítő és előkészítő munkafolyamatok végzése.
• Észlelt hiba jelzése a felettesnek vagy egyéb illetékesnek, valamint az esemény rögzítése a műszakátadási, műszakátvételi naplóba.
• Hegesztő berendezések és tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása.
• Felelős a mindenkori előírt hegesztő védőgáz mennyiségének a beállításáért és napi rendszeres ellenőrzéséért.
• Részvétel az új berendezések beüzemelésében.
• A feladatok határidőre történő teljesítése, mindennemű eltérés közlése az illetékessel és a csoporttagokkal. A mindenkori vezető által kiadott utasítások teljesítése

Elvárások:

• A tevékenységét szabályozó, munkakörével kapcsolatos munka, tűz, vagyon, környezetvédelmi dokumentációjának ismerete.
• Műszaki érettségi vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány, tűzvédelmi szakvizsga, hegesztői szakvizsga,
• Fémipari szakképzettség, vagy ilyen súlyozású munkatapasztalat, CO vagy AWI hegesztői szakismeret, esetleg minősített hegesztői oklevél ezekre vonatkozóan,
• Ipari területen legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
• Jártasság műszaki rajzolvasásban

Amennyiben érdeklődését felkeltetette hírdetésünk,kérjük küldje el Word formátumú önéletrajzát Tóth Viktóriának a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő