www.cvonline.hu
Hegesztő - Mór (Referenciaszám: PJ3993)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.06.
Hirdetés azonosító: 985203
lejárt

Móri multinacionális partnerünk megbízásából

Hegesztő

munkatársakat keresünk a cég saját állományába

Feladatok:
- Vékony lemezekből álló karosszéria elemek hegesztése
- Robothegesztés szükség szerinti visszajavítása
- A gépi hegesztés minőségének felülvizsgálata
- Előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése

Elvárások:
- Szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s bizonyítvány (hegesztő)
- Többműszakos munkarend vállalása
- Szakmai felkészültség
- Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, érvényes hegesztői minősítés előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Munkába járás támogatása
- Cafeteria rendszer
- Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Mór, Ipari Park

Beutazás vállalati busszal az alábbi településekről megoldott:

ÁCSTESZÉR- ÁSZÁR- BAKONYCSERNYE- BAKONYNÁNA- BAKONYOSZLOP- BAKONYSÁRKÁNY- BAKONYSZENTKIRÁLY- BAKONYSZOMBATHELY- BALINKA- BODAJK- BOKOD- CSÁKBERÉNY-ÁSZÁR- CSÁKVÁR- CSÁSZÁR- CSETÉNY- CSÓKAKŐ- CSÓR- DUDAR- FEHÉRVÁRCSURGÓ- FELSŐDOBOS- GÚTTAMÁSI- HÁNTA- ISZTIMÉR- JÁSD- KERÉKTELEKI- KINCSESBÁNYA- KISBÉR- KISDUDAR- MECSÉR- NAGYESZTERGAR- NAGYVELEG- OROSZLÁNY- PUSZTAVÁM - SÖRÉD- SÚR- SZÁPÁR- SZÉKESFEHÉRVÁR- VÁRPALOTA- VÉRTESKETHELY- ZIRC

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.