www.cvonline.hu
Hegesztő - Miskolc (Referenciaszám: PJ3044)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 834520

Miskolci neves megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő (Referenciaszám: PJ3044)

Feladatok:
- A társasághoz javításra és átalakításra érkező vasúti teherkocsik javítása
- Hegesztendő anyagok előkészítése
- Varrat-alakok ellenőrzése, szélvarratok befejezése, varratok lesalakolása
- A munkaterületre vonatkozó technológiai utasítások, munkavédelmi utasítások, kezelési utasítások, környezetvédelmi előírások betartása
- Szerszámok, gépek, berendezések, mérőeszközök, védőfelszerelések rendben tartása
- A munkahelyen rend és tisztaság biztosítása az "5S" szempontjai szerint

Elvárások:
- munkakörhöz szorosan kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány, vagy OKJ-s bizonyítvány (hegesztő)
- többműszakos munkarend vállalása
- szakmai felkészültség
- felelősségvállalás
- precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság- érvényes hegesztői minősítés előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre vagy telefonon +36 (46) 320-283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.