www.cvonline.hu

Hegesztő (MIG/MAG) Hollandia

  • A hirdetés 450 napja lejárt
Minimum társalgási szintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudással keresünk TAPASZTALT hegesztőket (MIG/MAG) Hollandiába

Link megjelenítése.jpg" alt="" />

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • Fogyófém elektródás aktív/inert védőgázas ívhegesztésben szerzett tapasztalat (MAG)
  • Érvényes MIG vagy MAG hegesztői minősítés
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás (elég csak az egyik) elengedhetetlen a munkavégzéshez ( B1 )
  • Legalább 2-3 év FRISS szakmai tapasztalat
  • Autó a munkába járáshoz előnynek számít

Munkavégzés helye: Hollandia egész területéről érkezhet ajánlat
Munkaidő: heti 40 óra, túlóra lehetséges

Fizetés: Legalább havi nettó 1600 euró kereshető meg, és e felett még jár a szállástámogatás.

Szállást a munkáltató előre lefoglalja , 1-3 ágyas szobában vagy apartmanban történik az elhelyezés.

Indulótökére szükség van az első fizetésig , mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés).

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka