www.cvonline.hu

Hegesztő (MIG/MAG hegesztés, FM2 5-8 mm anyagra)

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,
partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Feladatok:

  • Hegesztő robot és hegesztő célgép kezelése, beállítása
  • Kézi hegesztések végrehajtása
  • A hegesztő berendezések karbantartása, tisztán tartása
  • Gyártási dokumentációk megfelelő kezelése
  • Gyártott termékek megfelelő kezelése

Elvárások:

  • Minősített hegesztő (MIG/MAG hegesztés, FM2 5-8 mm anyagra) képesítés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő