www.cvonline.hu

Hegesztő mérnök

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1153758

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Somogy)

Partnerünk komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú vállalatcsoport. Közel 1000 munkatársával és több, mint 70 éves tapasztalatával meghatározó szereplője a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilja az EPC projektmegvalósítás (tervezés, beszerzés, kivitelezés). Munkatársakat keresünk pozícióba
Feladatok:

  • Hegesztési tevékenység felügyelete (belföldön, külföldi munka esetén, külföldön)
  • Hegesztők oktatása, minősítése, értékelése.
  • Hegesztési, szerelési, építési és gyártási technológiák kidolgozása, szükség esetén minősíttetése.
  • Új hegesztési eljárások bevezetése
  • Üzem minősítésekben való részvétel

Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskola, szakirányú végzettség (EWE/IWE)
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Külföldi projektek vállalása
  • Pontos precíz munkavégzés, szakmai igényesség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Jelentkezését a megadott e-mail címre várjuk!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Somogy