www.cvonline.hu

Hegesztő mérnök

  • Frissítve 10 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az Oros divízió hegesztés-felügyeleti feladataihoz kapcsolódó dokumentációs háttér karbantartása.
  • Prototípus termék hegesztési paramétereinek előzetes meghatározása.
  • Üzemi hegesztési technológiák folyamatos fejlesztése, hibastatisztikák készítése, elemzése, helyesbítő, megelőző tevékenységek kidolgozása,
  • Hegesztési technológiák (WPS, hegesztési, forgatási sorrend) kidolgozása, nyilvántartása, archiválása, karbantartása; és átadása az üzem részére.
  • Az elkészített utasítások oktatásának, visszaellenőrzésének koordinálása, szükség szerint elvégzése.

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Okleveles hegesztő szakmérnök végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office, AutoCAD, SolidWorks ismeret
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Nemzetközi Hegesztőmérnöki (IWE) végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Orosháza