Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 HEGESZTŐ MÉRNÖK

 (HF 9-6582)

pozícióba.

Feladatok

  • Hegesztési folyamatok meghatározása,
  • Hegesztendő alkatrészek legyártása,
  • Új termékek bevezetésének támogatása,
  • Hegesztő üzem munkájának koordinálása,
  • ISO 3834-2 és EN-15085 auditok lebonyolítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • IWE/EWE képesítés,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Hegesztési területen szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod –Abaúj - Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6582"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése