www.cvonline.hu

Hegesztő-lakatos

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Apex Kft. munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó cég keres munkatársakat Veresegyházi céghez

hegesztő-lakatos

munkakörbe több műszakos munkarendbe.

Feladat:

  • ipari gázturbinák ciklusidő utáni felújítási munkálatai,
  • repedés- és varratjavítás,
  • anyaghiány feltöltés,
  • új alkatrészek beépítése,
  • eredeti állapot helyreállítása

Elvárás:

  • szakmunkás végzettség (hegesztő)
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat

Próbamunka:
Rozsdamentes Cső: átmérő: 60.3 mm falvastagság 3mm és Hastelloy-x anyagminőségű hőálló lemez 1.57 mm vastagság PA pozícióban TIG (AVI) hegesztési technológiával.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • bejelentett munkahely,
  • világszínvonalú munkakörnyezet,
  • legmodernebb egyéni védőeszközök biztosítása,
  • műszakpótlék,cafeteria,jutalom,
  • előrejutási lehetőség,
  • oktatás pl.: Emelőgépes, anyagvizsgáló (VT-PT-RT) képesítés,
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén IWP-IWS képzés támogatása,
  • munkába járás támogatása
  • lakhatási támogatás

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

A részletes szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő