www.cvonline.hu

Hegesztő-lakatos

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Apex Kft. keres munkatársakat Veresegyházra

hegesztő-lakatos

munkakörbe több műszakos munkarendbe.

Feladat:

  • ipari gázturbinák ciklusidő utáni felújítási munkálatai,
  • repedés- és varratjavítás,
  • új alkatrészek beépítése,
  • eredeti állapot helyreállítása

Elvárás:

  • szakmunkás végzettség (hegesztő)
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat

Próbamunka:
Rozsdamentes Cső: átmérő:60.3 mm falvastagság 3mm és Hastelloy-x anyagminőségű hőálló lemez 1.57 mm vastagság PA pozícióban TIG (AVI) hegesztési technológiával.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • bejelentett,hosszútávú munkahely,
  • műszakpótlék (du. 30%,éj 40%),cafeteria,jutalom,
  • előrejutási lehetőség,
  • oktatás pl.: Emelőgépes, anyagvizsgáló képesítés,
  • kiemelkedő teljesítmény esetén IWP-IWS képzés támogatása,
  • munkába járás,hétvégi hazautazás támogatása
  • lakhatási támogatás

Az Apex Kft. közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet,melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő