www.cvonline.hu

Hegesztő-Lakatos munkatárs

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó TELECOM-FORT Kft. munkatársat keres HEGESZTŐ-LAKATOS munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerezett gyakorlat,
  • műszaki rajz olvasási gyakorlat,
  • acélszerkezeti gyártó eszközök ismerete

A kereseti lehetőség: bruttó 180.000 Ft/hó + BKV bérlet + Étkezési utalvány(8.000 Ft/hó)
A munkavégzés helye: Budakeszi, 22 vagy 22A busszal a Széll Kálmán tértől megközelíthető.
A jelentkezésben a szakmai múlt és az eddig végzett tevékenységek bemutatását kérjük. Jelentkezés önéletrajz elküldésével a következő e-mail címre.
Mobil.:+3630/931-0561

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő