www.cvonline.hu

Hegesztő (Kecskemét)

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Van hegesztő végzettsége és tapasztalata? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keressük a munkavállalókat:

Hegesztő

A leendő munkatárs feladatai:

  • Hegesztés minőségének vizsgálata
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Hegesztési varratok javítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Hegesztői tanúsítvány
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Jó fizikai erőlét
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +3620/505-0216 telefonszámon hétköznapokon!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014